spmk logo1    logo ostateczne    logo szkoły    

 

znak BZWBK SANTANDER fundacja rgb

 

 

Start w muzyczną dorosłość!

 

Zapraszamy na darmowe warsztaty z menadżerem, prawnikami i z zakresu przygotowywania projektów. Uczestnicy warsztatów będą mogli przygotować swoje projekty koncertowe, a najlepsze z nich otrzymają dofinansowanie do 500 zł (lub 1000 zł na zespół) na projekty graficzne plakatów, ulotek, stron internetowych, wydruk materiałów, sesje fotograficzne, nagrania itd. 

 

W projekcie mogą wziąć udział pełnoletni uczniowie PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie, POSM im. F. Chopina w Krakowie, ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie, SM I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie oraz studenci pierwszych dwóch lat Akademii Muzycznej w Krakowie. 

 

Warsztaty odbędą się w soboty, 3 i 10 lutego, w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie. Przewidujemy spotkania z:

adwokat Dominiką Kordas-Tarcholik (Grupa Adwokacka Kraków)

panią Katarzyną Werner (menadżerka Adama Bałdycha)

panią Moniką Gubałą (Myślenickie Stowarzyszenie Artystów Muzyków, Polish Art Philharmonic)

panią Klementyną Górką (Fundacja Pro Musica Bona)

Spotkania mają pozwolić uczestnikom na zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu planowania własnej kariery, autopromocji, przygotowywania projektów muzycznych, planowania projektów, konstruowania budżetów, funkcjonowania w realiach życia muzycznego, podstaw wiedzy prawnej w zakresie prawa umów, prowadzenia działalności gospodarczej i prawa autorskiego.

 

Po warsztatach uczestnicy będą mogli przygotować własne wnioski koncertowe, na które mogą uzyskać dofinansowanie w postaci zwrotu kosztów - do 500 zł na osobę lub do 1000 zł na zespół. Wnioski młodzieży oceniać będzie komisja złożona m.in. z prowadzących warsztaty, koordynatorów. Przewidujemy sfinansowanie ok. 20 projektów. 

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów, przy wsparciu finansowym Fundacji BZ WBK w ramach programu "Bank Ambitnej Młodzieży". Partnerami projektu są Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie oraz Fundacja Pro Musica Bona.

 

 

Regulamin projektu

Formularz zgłoszeniowy

 

Formularz projektu

 

Budżet - plik do ściągnięcia

 

Budżet - plik udostępniony (arkusz Google)